Otázky a odpovede

Otázka:

"Koľko stojí vypracovanie kúpnej zmluvy k nehnuteľnosti vo Vašej advokátskej kancelárii?"

Odpoveď:

"Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy k nehnuteľnosti našou advokátskou kanceláriou je vo väčšine prípadov 200 EUR. V tejto cene je zahrnuté vypracovanie dokumentácie - teda kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. V cene nie je zahrnutý správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra ani poplatky za úradné osvedčenie podpisov predávajúceho na zmluvách. V niektorých prípadoch môže byť cena za vypracovanie kúpnej zmluvy vyššia (napr. neštandardné požiadavky na obsah kúpnej zmluvy, veľké množstvo prevádzaných nehnuteľností apod., opakované zmeny požiadaviek na obsah zmluvy apod.).

Zároveň je možné dohodnúť sa s nami na tom, že Vás budeme zastupovať aj v samotnom katastrálnom konaní. V takom prípade sa cena síce navyšuje na 260 EUR, ale zároveň platí, že v cene by bol zahrnutý aj správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Nemusíte teda osobne chodiť na kataster, nakoľko po podpise zmlúv a osvedčení podpisov vybavíme všetko za Vás.

Služba je určená záujemcom z celého Slovenska.

V prípade záujmu o poskytnutie tejto služby nás kedykoľvek kontaktujte e-mailom na adrese advokatduska@gmail.com, telefonicky na čísle 0950 723 390 alebo využite kontaktný formulár na stránke KONTAKT"